26.08.2018 Pociągiem po Podlasiu - Sokółka

Klub Przewodników Turystycznych przy Regionalnym Oddziale PTTK w Białymstoku zaprasza na kolejną wycieczkę pociągiem po Podlasiu. Tym razem pojedziemy do Sokółki, gdzie lokalny przewodnik oprowadzi nas po miejscach oczywistych i tych mniej znanych.

PROGRAM:
8:30 zbiórka na dworcu PKP w Białymstoku
8:43 wyjazd  pociągiem do Sokółki
Zwiedzanie: Spacer na Zielone Osiedle - dzielnica „za torami”. Pozostałości po założeniu dworskim w układzie przestrzennym dzielnicy. Co Walery Wróblewski robił w Sokółce. Koszary wojskowe.
Około południa – Przerwa na obiad
Po obiedzie podróż środkami komunikacji miejskiej do centrum Sokółki. Kościół pw. Św. Antoniego Padewskiego. Potem spacer na nekropolię prawosławną. Przejście do muzeum lub cerkwi prawosławnej (w zależności od dostępności cerkwi).
16:55 wyjazd z Sokółki
17:29 powrót do Białegostoku

Przewodnik:  Edyta Wiśniewska

CENA: 75 zł/osoba
65 zł/członkowie PTTK
55 zł/przewodnicy PTTK

ZAKRES ŚWIADCZEŃ:
rezerwacja i zakup biletów PKP, usługa przewodnicka, ubezpieczenie NNW, obiad jednodaniowy, bilety komunikacji miejskiej

ZGŁOSZENIA: do 22.08.2018 do biura RO PTTK
ro.pttk.bialystok@gmail.com

UWAGI:
1) Wyżywienie (poza wymienionym w programie) uczestnicy wycieczki zapewniają we własnym zakresie.
2) Wycieczka odbędzie się, jeśli zapisze się minimum 5 osób.
3) Prosimy mieć ze sobą drobne na ofiarę w świątyni.

Kontakt i rezerwacje
ro.pttk.bialystok@gmail.com