Łowickie pasiaki
Łowickie pasiaki
4 września 2021
Łowickie pasiaki
Zapraszamy do zanurzenia się w kolorowym świecie łowickiego folkloru. Trasa: Nieborów - Łowicz - Sromów - Niepokalanów
UWAGA!
1) Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa i posiadanie niezbędnej ochrony ust i nosa! 2) Przed rozpoczęciem wycieczki każdy z uczestników będzie zobowiązany do podpisania poniższego oświadczenia. Bardzo prosimy się z nim zapoznać i zgłaszać się na wycieczkę dopiero po ustaleniu, że zawarte w nim informacje są zgodne z prawdą. Świadomy/a odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego zeznania, oświadczam, że: 1. W miejscu mojego zamieszkania nie przebywa żadna osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych; 2. Nie miałem/am świadomego kontaktu z osobą chorą na COVID-19, będącą w izolacji domowej lub przebywającą na kwarantannie; 3. Nie mam objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną; 4. Jestem świadomy/świadoma istnienia licznych czynników ryzyka grożących zarażeniem się COVID-19 i w przypadku zachorowania nie będę wnosił/-ła skarg i zażaleń ………………………………………………………………………. Czytelny podpis i data
Zgłoszenia
z podaniem imienia i nazwiska, daty urodzenia i numeru telefonu przyjmujemy telefonicznie, drogą mailową (ro.pttk.bialystok@gmail.com) lub w biurze RO PTTK przy ul. Sienkiewicza 53 lok. 3/3 (pon.-pt. godz. 8:00-15:30, śr. 8:00-17:00).
Cena
290 zł/os. 280 zł/os.członkowie PTTK 250 zł/os.przewodnicy PTTK Wpłacać można przelewem na nasze konto 81 1020 1332 0000 1902 0322 8202 z dopiskiem “Łowicz” lub gotówką/ kartą w naszej siedzibie przy ul. Sienkiewicza 53.
Zakres świadczeń
transport autokarem, opieka pilota, przewodnik miejscowy, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, obiad, ubezpieczenie NNW.
Uwagi
1. Realizacja programu zależna jest od aktualnej sytuacji epidemiologicznej
2. Prosimy mieć ze sobą drobne na datki w świątyniach
Ramowy plan wycieczki
Zajrzymy również do katedry Wniebowzięcia NMP i św. Mikołaja nazywanej „Mazowieckim Wawelem”. Jest ona miejscem spoczynku dwunastu arcybiskupów gnieźnieńskich i prymasów Polski, którzy od 1136 roku często rezydowali w będącym ich własnością Łowiczu.