Pociągiem po Podlasiu - Augustów

Sierpień!

pociągiem jednodniowa jeziora

A może by tak nad Necko w białe dnie ...?

UWAGA!

1) Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa i posiadanie niezbędnej ochrony ust i nosa! 2) Przed rozpoczęciem wycieczki każdy z uczestników będzie zobowiązany do podpisania poniższego oświadczenia. Bardzo prosimy się z nim zapoznać i zgłaszać się na wycieczkę dopiero po ustaleniu, że zawarte w nim informacje są zgodne z prawdą. Świadomy/a odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego zeznania, oświadczam, że: 1. W miejscu mojego zamieszkania nie przebywa żadna osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych; 2. Nie miałem/am świadomego kontaktu z osobą chorą na COVID-19, będącą w izolacji domowej lub przebywającą na kwarantannie; 3. Nie mam objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną; 4. Jestem świadomy/świadoma istnienia licznych czynników ryzyka grożących zarażeniem się COVID-19 i w przypadku zachorowania nie będę wnosił/-ła skarg i zażaleń ………………………………………………………………………. Czytelny podpis i data

Zgłoszenia

z podaniem imienia i nazwiska,daty urodzenia i numeru telefonuprzyjmujemy telefonicznie, drogąmailową(ro.pttk.bialystok@gmail.com) lub w biurze RO PTTK przy ul.Sienkiewicza 53 lok 3/3 (pon.-pt.godz. 8:00-15:30, śr. 8:00-17:00)do dnia 30.06.2020r.

Cena

130 zł/os. 120 zł/ członkowie PTTK 100 zł/przewodnicy PTTK Wpłaty przyjmujemy gotówka/kartą w biurze RO PTTK lub przelewem na nr konta 81 1020 1332 0000 19020322 8202 z dopiskiem „Augustów”.

Zakres świadczeń

usługa przewodnicka w Augustowie, obiad, rejs katamaranem, ubezpieczenie NNW.

Uwagi

1) dojazd i powrót do Augustowa we własnym zakresie

2) całodzienny spacer około 8 km

3) W związku z sytuacją epidemiologiczną prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa i posiadanie niezbędnej ochrony ust i nosa.

Ramowy plan wycieczki

Dojazd do Augustowa we własnym zakresie, pociąg Białystok-Augustów PORT odjeżdża z Białegostoku o godz. 9:17
11:06 spotkanie z przewodnikiem na dworcu PKP Augustów PORT
Spacer malowniczą ścieżką wzdłuż jeziora Necko (Sanatorium, Hotel Warszawa, wyciąg nart wodnych, Molo Radiowej Trójki) oraz bulwarami nad rzeką Nettą.

Krótkie zwiedzanie Rynku Zygmunta Augusta, czas wolny

Obiad w restauracji Albatros , rozsławionej przez słynną piosenkę Janusza Laskowskiego, przy której zobaczymy ławeczkę z „Beatą”

Rejs katamaranem do Doliny Rospudy , przepłyniemy obok pomnika „Gołej Zośki”

Ok. godz. 17:00 koniec rejsu przy zabytkowym Zajeździe Hetman, modernistycznym obiekcie należącym po II wojnie światowej do PTTK i przejście do dworca PKP Augustów PORT

Powrót do Białegostoku we własnym zakresie, pociąg Augustów PORT -Białystok odjeżdża o godz. 17:40

130 zł

Nowy formularz rejestracji szczegółowy
Członek PTTK? *
Jeśli nie jesteś członkiem PTTK, w kolejnym kroku podaj swoją datę urodzenia na potrzeby ubezpieczenia NNW.
Oświadczenie 1
Oświadczenie 2
Oświadczenie 3

Pobierz szczegółowy plan wycieczki
Comments are closed.