Tajemnice Puszczy Knyszyńskiej vol. 1 - nowy termin!

29 maja 2021

wyprawa piesza jednodniowa przyroda

UWAGA! Nowy termin! 29.05.2021

Tajemnice Puszczy Knyszyńskiej vol. 1

Przepiękna, monumentalna Puszcza Knyszyńska znajdująca się tak blisko, a jednak tak mało znana. Skrywająca wiele tajemnic i ciekawostek, które dostępne są często tylko i wyłącznie z perspektywy piechura. Te najciekawsze jej zakamarki pokaże nam znawca Puszczy Knyszyńskiej i miłośnik turystyki pieszej, przewodnik Andrzej Tarasewicz. Zapraszamy na pierwszy w tym roku, wiosenny spacer po Puszczy Knyszyńskiej!

UWAGA!

1) Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa i posiadanie niezbędnej ochrony ust i nosa! 2) Przed rozpoczęciem wycieczki każdy z uczestników będzie zobowiązany do podpisania poniższego oświadczenia. Bardzo prosimy się z nim zapoznać i zgłaszać się na wycieczkę dopiero po ustaleniu, że zawarte w nim informacje są zgodne z prawdą. Świadomy/a odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego zeznania, oświadczam, że: 1. W miejscu mojego zamieszkania nie przebywa żadna osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych; 2. Nie miałem/am świadomego kontaktu z osobą chorą na COVID-19, będącą w izolacji domowej lub przebywającą na kwarantannie; 3. Nie mam objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną; 4. Jestem świadomy/świadoma istnienia licznych czynników ryzyka grożących zarażeniem się COVID-19 i w przypadku zachorowania nie będę wnosił/-ła skarg i zażaleń ………………………………………………………………………. Czytelny podpis i data

Zgłoszenia

podaniem imienia, nazwiska i telefonu kontaktowego przyjmujemy do 26 maja 2021 r.

Zakres świadczeń

transport autokarem turystycznym, opieka przewodnika, ubezpieczenie NNW.

UWAGI

1) Niezbędna jest ochrona nosa i ust. 2) Spacer ok. 14 km. 3) Prowiant we własnym zakresie. 4) Wycieczka odbędzie się bez względu na pogodę. 5) Realizacja programu zależna jest od aktualnej sytuacji epidemiologicznej

Cena

95 zł/os. 85 zł/ członkowie PTTK Wpłacać można przelewem na nasze konto 81 10201332 0000 1902 0322 8202 z dopiskiem “Puszcza vol.1.” lub gotówką/ kartą w naszej siedzibie przy ul.Sienkiewicza 53.

Ramowy plan wycieczki

9:00 wyjazd z Białegostoku, z parkingu przy pomniku ks. Popiełuszki
Wyprawę zaczynamy od Uroczyska Piereciosy, gdzie toczyła się pierwsza bitwa Powstania Styczniowego, z mogiłą Powstańców Styczniowych z 1863 roku.

Spacer przez Rezerwat Chomontowszczyzna w kierunku zbiornika Wyżary, gdzie obejrzymy niesamowitą galerię leśną rzeźb.

Następnie ciąg dalszy wędrówki przez kolejny Rezerwat przyrody „Góra Pieszczana” oraz malowniczą wieś Łaźnie, w pobliżu której znajduje się ścieżka edukacyjna Pszczele Pożytki.

W międzyczasie odpoczynki, kontemplowanie przyrody i czas na piknikowanie!

Około 16:00-17:00 powrót do Białegostoku.

95 zł

Nowy formularz rejestracji szczegółowy
Członek PTTK? *
Jeśli nie jesteś członkiem PTTK, w kolejnym kroku podaj swoją datę urodzenia na potrzeby ubezpieczenia NNW.
Oświadczenie 1
Oświadczenie 2
Oświadczenie 3

Pobierz szczegółowy plan wycieczki i regulamin udziału
Comments are closed.