Spacer „Białystok w pigułce”

Spacer "Białystok w pigułce"

24 czerwca 2023

ok. 2,5 h pieszo centrum Białegostoku

Spacer "Białystok w pigułce"

Zapraszamy na spacer po centrum Białegostoku. Opowiemy o ważnych momentach w historii miasta, jego wielokulturowych korzeniach, sławnych białostoczanach, a także o współczesnym obliczu stolicy województwa podlaskiego. TRASA: założenie pałacowo-ogrodowe Branickich - rynek - ul. Lipowa - ul. Suraska

20 zł/os. 15 zł/os. - członkowie PTTK i dzieci Wpłaty przyjmujemy gotówka/kartą w biurze RO PTTK lub przelewem na nr konta 81 10201332 0000 1902 0322 8202 z dopiskiem „Białystok w pigułce 24.06.”.

z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu przyjmujemy poprzez formularz rezerwacyjny na stronie bialystok.pttk.pl, e-mailem:ro.pttk.bialystok@gmail.com, telefonicznie lub w biurze RO PTTK przy ul. Sienkiewicza 53 lok. 3/3 (pon.-pt. godz. 8:00-15:30, śr. 8:00-17:00) do 22 czerwca 2023 r.

usługa przewodnicka

1) Minimalna liczba osób, przy której spacer dojdzie do skutku: 15.

2) Liczba miejsc jest ograniczona.

17:00 spotkanie z przewodnikiem przy Bramie Wielkiej pałacu Branickich
Zwiedzanie Białegostoku (spacer): założenie pałacowo-ogrodowe Branickich, rynek miejski z ratuszem, katedra Wniebowzięcia NMP, fragment Szlaku Esperanto i Wielu Kultur, białostockie murale i szlak Widzi-Misiów.

Spacery