Święta tuż, tuż… vol. 2 – BRAK MIEJSC!

Święta tuż, tuż... vol. 2 Warszawa

9 grudnia 2023

jednodniowa autokarem warsztaty świąteczne

UWAGA! Brak miejsc!

Święta tuż, tuż... vol. 2 - Warszawa

Kontynuujemy cykl zimowych wypraw w świątecznym klimacie! Tym razem warsztaty zdobienia bombek oraz inne atrakcje przeżyjemy w stolicy!

430 zł/os. 420 zł/os. - członkowie PTTK oraz dzieci do 12 lat Wpłaty przyjmujemy gotówką/kartą w biurze RO PTTK lub przelewem na konto nr 81 1020 1332 0000 1902 0322 8202 z dopiskiem „Bombki”. Wpłata do dnia 24.11.2023 r.

z podaniem imienia i nazwiska, daty urodzenia i numeru kontaktowego przyjmujemy telefonicznie, elektroniczne (ro.pttk.bialystok@gmail.com lub formularz na stronie www) albo osobiście w biurze RO PTTK przy ul. Sienkiewicza 53 lok 3/3 (pon.-pt. godz. 8:00-15:30, śr. 8:00-17:00).

transport autokarem, bilety wstępu: fabryka bombek, wystawa Van Gogh, Wilanów - Ogród Świateł, warsztaty w fabryce bombek, opieka pilota, przewodnik w Wilanowie, obiad, ubezpieczenie NNW.

8:00 wyjazd z Białegostoku (parking przy pomniku ks. J. Popiełuszki)
THE IMMERSIVE EXPERIENCE VAN GOGH & FRIENDS
Miłośnicy sztuki i wielbiciele twórczości VAN GOGHA mają powody do radości! Od 14 października 2023 w Warszawie, w nowym obiekcie Soho Art Center będzie można podziwiać największą immersyjną wystawę, jaka kiedykolwiek odwiedziła Polskę! To wyjątkowe i spektakularne wydarzenie zabierze widzów w niezapomnianą podróż po świecie impresjonizmu i postimpresjonizmu, korzystając z najnowocześniejszych technologii. Choć dzieła Vincenta van Gogha stanowią jeden z głównych punktów tej niezwykłej wystawy, zwiedzający będą mieli okazję zobaczyć jeszcze kultowe obrazy siedmiu innych wielkich artystów tego okresu, czyli Claude Moneta, Edgara Degasa, Paula Gauguina, Pierre-Auguste Renoir, Henri Rousseau, Henri de Toulouse-Lautrec i Paula Signac. Dzięki najnowocześniejszej technologii, ikoniczne obrazy ożyją na oczach widzów, a ich piękne kompozycje i kolorystyka zapewnią niezapomniane emocje i wrażenia na najwyższym poziomie.
FABRYKA BOMBEK
powstała w roku 1948 na Warszawskim Grochowie i od tamtej pory pozostaje w rękach rodziny Fogiel. Wyroby z tej manufaktury zdobią choinki na całym świecie, a głównymi odbiorcami są Stany Zjednoczone Ameryki, Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria. Wszystkie ozdoby są wykonywanie ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Przekonamy się o tym sami biorąc udział w pokazie i warsztatach produkcji bombek.
Obiad
WILANÓW
Królewski Ogród Światła to jesienno-zimowa wystawa plenerowa, która rozświetla historyczne ogrody przy pałacu w Wilanowie. To doskonała propozycja na zimne i szare wieczory zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych – od ponad 10 lat to jedna z największych atrakcji Warszawy. Ten sezon przyniesie wiele zmian – czekają nas interaktywne i edukacyjne atrakcje stwarzające możliwość świetnej zabawy. W programie są nadal spektakularne mappingi oraz znane i lubiane świetlno-muzyczne pokazy. Nową odsłonę zyskał także Ogród Różany Raffaello.
Około 20:30 powrót do Białegostoku