Warszawa kulturalna – brak miejsc!

Warszawa kulturalna

20 stycznia 2024

jednodniowa autokarem spektakl teatralny

Warszawa kulturalna

W nowym roku zapraszamy Państwa po raz kolejny do stolicy. W programie tym razem: zwiedzanie Stadionu Narodowego, wystawa "Kaplica Sykstyńska Dziedzictwo" i spektakl w Teatrze Ateneum

465 zł/os. 455 zł/os. - członkowie PTTK Wpłaty przyjmujemy online, gotówką/kartą w biurze RO PTTK lub przelewem na konto nr 81 1020 1332 0000 1902 0322 8202 z dopiskiem "Warszawa".

z podaniem imienia i nazwiska, daty urodzenia i numeru telefonu przyjmujemy poprzez formularz rezerwacyjny na stronie www.bialystok.pttk.pl, e-mailem: ro.pttk.bialystok@gmail.com, telefonicznie lub w biurze RO PTTK przy ul. Sienkiewicza 53 lok. 3/3 (pon.-pt. godz. 8:00-15:30, śr. 8:00-17:00).

transport autokarem, bilety wstępu, bilety do teatru, usługi miejscowych przewodników, opieka pilota, obiad, ubezpieczenie NNW.

Uwaga!

Ze względu na rezerwację biletów teatralnych krótki termin wpłat - do dnia 20.12.2023 r.!!!

10:00 wyjazd z Białegostoku (parking przy pomniku ks. J. Popiełuszki)
Przyjazd do Warszawy.

Zwiedzanie Stadionu Narodowego im. Kazimierza Górskiego z przewodnikiem.

Kaplica Sykstyńska Dziedzictwo – po raz pierwszy w historii Kaplicę Sykstyńską można zobaczyć poza Watykanem. W trzech salach zostaniemy zabrani w niezwykły świat renesansu, obejrzymy detale w środku kaplicy, a wreszcie, dzięki najnowocześniejszym technologiom, przeniesiemy się do jej wnętrza.

Obiad

Spektakl w teatrze ATENEUM pt. „KWARTET”

Rzecz dzieje się w domu spokojnej starości dla artystów-weteranów, gdzie spotykają się dawni sceniczni partnerzy z genialnego kwartetu z IV aktu opery Rigoletto Giuseppe Verdiego. Jedna z par kwartetu była niegdyś małżeństwem… Swego czasu sławni, młodzi i piękni, dziś są siedemdziesięciolatkami pełnymi zgryźliwości i wzajemnych zabawnych złośliwości, wspominającymi z sentymentem i nieukrywaną miłością minione czasy. Ostatnim rzutem na taśmę próbują odtworzyć kwartet Verdiego, który w finale sztuki zabrzmi jak wyzwanie rzucone światu przez byłych wirtuozów operowego śpiewu. I po raz któryś okazuje się, że prawdziwa sztuka jest nieśmiertelna.

Około 23:00 powrót do Białegostoku