Zamojszczyzna i ziemia chełmska

31.08.-01.09.2019

autokarowa wielodniowa dla wszystkich

ZAMOJSZCZYZNA I ZIEMIA CHEŁMSKA

Szczebrzeszyn – Zwierzyniec – Zamość – Hrubieszów – Chełm – Włodawa – Jabłeczna

Zgłoszenia

Z podaniem imienia, nazwiska i numeru kontaktowego oraz wpłatą zaliczki w wysokości 100 zł przyjmujemy do 1 lipca 2019 r. Całość należności za wycieczkę należy wpłacić do 10.08.2019.

Uwagi

Wpłat można dokonywać na nasze konto z dopiskiem „Zamość” lub gotówką/kartą w biurze Organizatora.

Zakres świadczeń

Przejazd autokarem, 1 nocleg w pokojach 2, 3-os. z łazienkami w Hotelu Jubilat w Zamościu, 1 śniadanie, 1 obiadokolacja, 1 obiad, opieka pilota, ubezpieczenie NNW, usługi miejscowych przewodników, bilety wstępu do zwiedzanych obiektów.

Ramowy plan wycieczki

I DZIEŃ – 31.08.2019
Wyjazd z Białegostoku godz. 6.00 (parking przy pomniku ks. Popiełuszki), przejazd do SZCZEBRZESZYNA – spacer po mieście gdzie zobaczymy m.in.: kościół św. Katarzyny z XVII wieku, klasztor franciszkanów z XVII-XIX w. (aktualnie jako szpital), kościół św. Mikołaja z XVII wieku w stylu barokowym, cerkiew Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy, synagoga z XVII w., pomnik chrząszcza, ratusz. Przejazd do ZWIERZYŃCA, zwiedzanie: kościół „na wodzie” – Św. Jana Nepomucena z XVIII wieku z barokową fasadą, drewniana dzwonnica, Ośrodek Edukacyjno-Muzealny Roztoczańskiego Parku Narodowego. Następnie udamy się do ZAMOŚCIA gdzie zwiedzimy: Trasę Turystyczną Bastion VII – Nadszaniec z tarasem widokowym, ratusz, pałac Zamoyskich, katedra, kościół franciszkanów, kościół św. Katarzyny, kościół św. Mikołaja, synagoga, Rynek Wielki, Solny i Wodny, kamienice z podcieniami. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg w Zamościu.
II DZIEŃ – 1.09.2019
Śniadanie godz. 7.00, wykwaterowanie z hotelu i wyjazd godz. 8.00. Przejazd do HRUBIESZOWA, gdzie zobaczymy cerkiew Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny z 13 kopułami, następnie zwiedzanie CHEŁMA – spacer trasą turystyczną ok. 2 km podziemiami kredowymi, Góra Zamkowa z Bazyliką Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, klasztorem bazylianów, pałacem Biskupów Greckokatolickich, Bramą Uściłuską, dzwonnicą i ogrodem różańcowym. Przejazd do WŁODAWY, gdzie zobaczymy m.in.: kościół parafialny pw. Św. Ludwika, cerkiew Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, Wielką Synagogę. Obiad, zwiedzanie Monasteru św. Onufrego w JABŁECZNEJ. Powrót do Białegostoku ok. 22.00

od 420zł

Formularz rezerwacji
Formularz rejestracji na wycieczkę

Pobierz szczegółowy plan wycieczki
Comments are closed.