Przechadzka z Izabelą Branicką

19 czerwca 2022, godz. 10:00

ok. 1,5 h pieszo ogrody pałacowe

Przechadzka z Izabelą Branicką

Dobrodziejka i patronka XVIII-wiecznego Białegostoku, hetmanowa Izabela Branicka, zabierze was na poranną przechadzkę po założeniu pałacowo-ogrodowym i opowie o Białymstoku swoich czasów.

20 zł/os. 15 zł/członkowie PTTK i dzieci Wpłaty przyjmujemy gotówka/kartą w biurze RO PTTK lub przelewem na nr konta 81 10201332 0000 1902 0322 8202 z dopiskiem „Izabela”.

z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu przyjmujemy poprzez formularz rezerwacyjny na stronie bialystok.pttk.pl, e-mailem:ro.pttk.bialystok@gmail.com, telefonicznie lub w biurze RO PTTK przy ul. Sienkiewicza 53 lok. 3/3 (pon.-pt. godz. 8:00-15:30, śr. 8:00-17:00) do 14 czerwca 2022 r.

usługa przewodnicka

Realizacja programu zależna jest od aktualnej sytuacji epidemiologicznej.

10:00 spotkanie z przewodniczką przy Bramie Wielkiej pałacu Branickich
Spacer po założeniu pałacowo-ogrodowym Branickich, podczas którego przewodniczka stylizowana na hetmanową Izabelę z Poniatowskich Branicką opowie o Białymstoku swoich czasów. W trakcie spaceru zobaczymy: Bramę Wielką, dziedzińce, salon ogrodowy, Altanę pod Orłem, ogród dolny, dziedziniec paradny pałacu Branickich. Spacer potrwa ok. 1,5 godziny.

W trakcie spaceru na zwiedzających czekają zagadki i zadania. Na zakończenie uczestnicy otrzymają drobne upominki.

Spacer polecamy szczególnie rodzinom z dziećmi!

Spacery