Puszcza Białowieska

4 lipca 2020

autokarowa jednodniowa przyroda

Puszcza Białowieska

Zapraszamy na nietypową wyprawę do Białowieży, będziemy ją poznawać m.in. z pokładu drezyny, którą napędzimy siłą własnych mięśni.

UWAGA!

1) Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa i posiadanie niezbędnej ochrony ust i nosa! 2) Przed rozpoczęciem wycieczki każdy z uczestników będzie zobowiązany do podpisania poniższego oświadczenia. Bardzo prosimy się z nim zapoznać i zgłaszać się na wycieczkę dopiero po ustaleniu, że zawarte w nim informacje są zgodne z prawdą. Świadomy/a odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego zeznania, oświadczam, że: 1. W miejscu mojego zamieszkania nie przebywa żadna osoba na kwarantannie lub izolacji w warunkach domowych; 2. Nie miałem/am świadomego kontaktu z osobą chorą na COVID-19, będącą w izolacji domowej lub przebywającą na kwarantannie; 3. Nie mam objawów chorobowych sugerujących chorobę zakaźną; 4. Jestem świadomy/świadoma istnienia licznych czynników ryzyka grożących zarażeniem się COVID-19 i w przypadku zachorowania nie będę wnosił/-ła skarg i zażaleń ………………………………………………………………………. Czytelny podpis i data

Zgłoszenia

z podaniem imienia, nazwiska, daty urodzenia i numeru kontaktowego przyjmujemy e-mailem (ro.pttk.bialystok@gmail.com), telefonicznie lub w biurze RO PTTK przy ul. Sienkiewicza 53 lok 3/3 (pon-pt. godz. 9:00-14:00, śr. 9:00- 17:00) do 30.06.2020 r.

Cena

165 zł/os. 155 zł/ członkowie PTTK 125 zł/przewodnicy PTTK Wpłacać można przelewem na nasze konto z dopiskiem “Białowieża” lub gotówką/kartą w naszej siedzibie przy ul. Sienkiewicza 53 lok. 3/3.

Zakres świadczeń

transport autokarem turystycznym, usługa przewodnicka, ubezpieczenie NNW, obiad, bilety wstępu do RPZ, przejazd drezyną

Ramowy plan wycieczki

8:00 wyjazd z Białegostoku, z parkingu przy pomniku ks. Popiełuszki
Po drodze do Białowieży zatrzymamy się w jednej ze wsi, by podziwiać drewnianą architekturę domów i obiektów sakralnych charakterystycznych dla Krainy Otwartych Okiennic.
BIAŁOWIEŻA
sprawdzimy co słychać nowego w Rezerwacie Pokazowym Żubrów, przespacerujemy się po Parku Pałacowym i kładką „Żebra żubra” (spacer ok. 3,5 km)
Obiad
Spróbujemy swoich sił jako operatorzy drezyn – przejazd do Białowieży Towarowej.
Ok. 20:00 – powrót do Białegostoku

165 zł

Nowy formularz rejestracji szczegółowy
Członek PTTK? *
Jeśli nie jesteś członkiem PTTK, w kolejnym kroku podaj swoją datę urodzenia na potrzeby ubezpieczenia NNW.
Oświadczenie 1
Oświadczenie 2
Oświadczenie 3

Pobierz szczegółowy plan wycieczki i regulamin udziału
Comments are closed.